Προσοχή! Η συγκεκριμένη αγγελία είναι ενεργή για περισσότερες από 15 ημέρες. Συνεπώς, η θέση ενδέχεται να έχει καλυφθεί.

Σύντομη Περιγραφή

  • Ζητείται: Οδηγός Οχημάτων
  • Εργοδότης: ManDynamic
  • Περιοχή: Έδεσσα (Πέλλα)
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Δίπλωμα: Φορτηγό
  • Δημοσιεύθηκε: 27-08-20 00:59

Ανάλυση Αγγελίας

Νέα θέση εργασίας στην περιοχή Έδεσσα (Νομός: Πέλλα)!
Συγκεκριμένα ζητείται προσωπικό για να εργαστεί ως Οδηγός Οχημάτων (Οδηγός Φορτοεκφορτωτή Φ/Τ - Ε/Τ), ενώ πρόκειται για εργασία Πλήρους Απασχόλησης.
Για να μπορέσεις να προσληφθείς, θα πρέπει να έχεις στην κατοχή σου δίπλωμα για Φορτηγό.

Απαιτούμενα Προσόντα για την πρόσληψη του εργαζόμενου:

  • Δίπλωμα Γ΄ κατηγορίας
  • ΠΕΙ

Επιθυμητές γνώσεις εργαζόμενου (θα θεωρηθούν προσόντα):

  • Γνώση πάνω σε Οικοδομικές / Υδραυλικές εργασίες (θα θεωρηθεί προσόν)

Αρμοδιότητες που θ' αναληφθούν από τον εργαζόμενο μετά την πρόσληψή του:

  • Μεταφορά Υλικού
  • Φορτοεκφόρτωση Υλικού

Παροχές εργοδότη προς τον εργαζόμενο (με την πρόσληψή του):

  • Μισθός
  • Ασφάλιση

Περισσότερες πληροφορίες (σημειώσεις διαχειριστών):

Η θέση παρουσιάζει τεράστια ζήτηση! Στείλε το βιογραφικό σου το συντομότερο.

Για να μεταβείς στην σελίδα που έχει επιλέξει ο εργοδότης να λάβει το βιγραφικό σου, κάνε κλικ στο παρακάτω κουμπί ("ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ").

Οδηγός Οχημάτων

Οι άλλοι εργαζόμενοι είδαν επίσης:

Μάρκετινγκ / Διαφήμιση
account_balance Επιχείρηση
place Γιαννιτσά (Πέλλα)
ΠΡΟΒΟΛΗ

Καταχωρήθηκε: 28-09-20 21:41

Ράφτης
Ράφτης
account_balance Βιοτεχνία Ενδυμάτων
place Βέροια (Ημαθία)
ΠΡΟΒΟΛΗ

Καταχωρήθηκε: 21-09-20 21:24

Πωλητής
Πωλητής
account_balance Marinospor
place Έδεσσα (Πέλλα)
ΠΡΟΒΟΛΗ

Καταχωρήθηκε: 13-09-20 22:34

Ψυκτικός
Ψυκτικός
account_balance Ποιός είναι ο εργοδότης;
ΠΡΟΒΟΛΗ

Καταχωρήθηκε: 18-10-20 14:15