Προσοχή! Η συγκεκριμένη αγγελία είναι ενεργή για περισσότερες από 15 ημέρες. Συνεπώς, η θέση ενδέχεται να έχει καλυφθεί.

Σύντομη Περιγραφή

  • Ζητείται: Οδηγός Οχημάτων
  • Εργοδότης: Π. Γεωργιάδης Εμπορική
  • Περιοχή: Γιαννιτσά (Πέλλα)
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Δίπλωμα: Φορτηγό
  • Δημοσιεύθηκε: 01-09-20 22:36

Ανάλυση Αγγελίας

Νέα θέση εργασίας στην περιοχή Γιαννιτσά (Νομός: Πέλλα)!
Συγκεκριμένα ζητείται προσωπικό για να εργαστεί ως Οδηγός Οχημάτων, ενώ πρόκειται για εργασία Πλήρους Απασχόλησης.
Για να μπορέσεις να προσληφθείς, θα πρέπει να έχεις στην κατοχή σου δίπλωμα για Φορτηγό.

Απαιτούμενα Προσόντα για την πρόσληψη του εργαζόμενου:

  • Άδεια Γ κατηγορίας με ΠΕΙ
  • Εμπειρία στην διανομή καταναλωτικών προϊόντων
  • Εμπειρία και γνώση αναγκών των φορτηγών, για μερική απασχόληση
  • Άδεια Β κατηγορίας

Αρμοδιότητες που θ' αναληφθούν από τον εργαζόμενο μετά την πρόσληψή του:

  • Έλεγχος παραλαβής
  • φόρτωση και διανομή των προϊόντων στα καταστήματα των πελατών της κάθε περιοχής
  • Έλεγχος και παραλαβή κενών και εγγυοδοσίας
  • Άψογη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Επιμέλεια και φροντίδα για την ορθή και ασφαλή λειτουργία και συντήρηση των οχημάτων

Για να στείλεις το βιογραφικό σου, κάνε κλικ στο παρακάτω κουμπί ("ΣΤΕΙΛΕ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ").

Οδηγός Οχημάτων

Οι άλλοι εργαζόμενοι είδαν επίσης:

Πωλητής
Πωλητής
account_balance Γιαρτζή-Βαφειάδης ΟΕ
place Γιαννιτσά (Πέλλα)
ΠΡΟΒΟΛΗ

Καταχωρήθηκε: 12-09-20 22:22

Χειριστής Κλάρκ
account_balance Καμαράκης
place Σκύδρα (Πέλλα)
ΠΡΟΒΟΛΗ

Καταχωρήθηκε: 15-10-20 01:25

Μπαρίστας
Μπαρίστας
account_balance ManDynamic
place Ριζάρι (Πέλλα)
ΠΡΟΒΟΛΗ

Καταχωρήθηκε: 04-09-20 00:35

Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων
account_balance Ασκληπιός
place Βέροια (Ημαθία)
ΠΡΟΒΟΛΗ

Καταχωρήθηκε: 29-09-20 23:31