Προσοχή! Η συγκεκριμένη αγγελία είναι ενεργή για περισσότερες από 15 ημέρες. Συνεπώς, η θέση ενδέχεται να έχει καλυφθεί.

Σύντομη Περιγραφή

  • Ζητείται: Οικονομικός Διευθυντής
  • Εργοδότης: ΑΓΡΟΛΥΣΙΣ
  • Περιοχή: Σκύδρα (Πέλλα)
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Δίπλωμα: Δεν απαιτείται
  • Δημοσιεύθηκε: 22-10-20 18:47

Ανάλυση Αγγελίας

Νέα θέση εργασίας στην περιοχή Σκύδρα (Νομός: Πέλλα)!
Συγκεκριμένα ζητείται προσωπικό για να εργαστεί ως Οικονομικός Διευθυντής, ενώ πρόκειται για εργασία Πλήρους Απασχόλησης.

Απαιτούμενα Προσόντα για την πρόσληψη του εργαζόμενου:

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ /ΤΕΙ, τμήματος Οικονομικού ή Χρηματοοικονομικού ή Λογιστικού ή Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Αγροτικής Οικονομίας
  • Μεταπτυχιακός τίτλος MBA (προαιρετικός)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον πέντε (5) έτη σε θέση οικονομικής διεύθυνσης
  • Γνώση των λογιστικών αρχών και πρακτικών
  • Άριστη χρήση χειρισμού εφαρμογών MS Office Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Επιθυμητές γνώσεις εργαζόμενου (θα θεωρηθούν προσόντα):

  • Ικανότητα να χτίζετε δυνατές σχέσεις επιρροής στην εταιρεία
  • Επιχειρηματική ικανότητα και διαχείριση της αγοράς
  • Εξαιρετικές δεξιότητες ανάλυσης και ικανότητα επικοινωνίας βασικών μηνυμάτων για την επίτευξη των αποτελεσμάτων
  • Δεξιότητες σύνθεσης και λήψης αποφάσεων
  • Δεξιότητες προγραμματισμού και οργάνωσης, υψηλά πρότυπα ακρίβειας

Αρμοδιότητες που θ' αναληφθούν από τον εργαζόμενο μετά την πρόσληψή του:

  • Είστε υπεύθυνος για το μηνιαίο reporting και την οικονομική διαχείριση Είστε υπεύθυνος για τη διαχείριση πληρωμών, εισπράξεων και πιστώσεων
  • Διαχειρίζεστε τα λογιστικά σχέδια της εταιρείας Παρακολουθείτε και ελέγχετε τις ταμειακές ροές (cashflow)
  • Παρακολουθείτε τις καθημερινές εργασίες του συνόλου της εταιρείας
  • Ελέγχετε τη λειτουργία και τη συμμόρφωση της εταιρείας με τη νομοθεσία

Για να στείλεις το βιογραφικό σου, κάνε κλικ στο παρακάτω κουμπί ("ΣΤΕΙΛΕ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ").
Για να τηλεφωνήσεις στον εργοδότη, κάνε κλικ στο παρακάτω κουμπί ("ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ").

Οικονομικός Διευθυντής

Οι άλλοι εργαζόμενοι είδαν επίσης:

Tεχνικός Σύμβουλος
account_balance Καρατσόρης
place Γιαννιτσά (Πέλλα)
ΠΡΟΒΟΛΗ

Καταχωρήθηκε: 18-09-20 02:44

Νοσηλευτής
Νοσηλευτής
account_balance Θεραπευτήριο Ασκληπιός
place Βέροια (Ημαθία)
ΠΡΟΒΟΛΗ

Καταχωρήθηκε: 11-11-20 11:13

Σερβιτόρος
Σερβιτόρος
account_balance Cafe-Bar
place Νέα Νικομήδεια (Ημαθία)
ΠΡΟΒΟΛΗ

Καταχωρήθηκε: 29-09-20 23:35

Εξυπηρέτηση Πελατών
account_balance Smarteching Education
ΠΡΟΒΟΛΗ

Καταχωρήθηκε: 22-10-20 17:51