Στοιχεία Αγγελίας

Σημαντικό!
Η συγκεκριμένη αγγελία είναι ενεργή για περισσότερες από 15 ημέρες. Επικοινώνησε με τον εργοδότη το συντομότερο, όσο προλαβαίνεις!
Δημοσιεύθηκε 21 ημέρες πριν
Προβολές 130

Περιγραφή

Νέα θέση εργασίας στον νομό: Πέλλα (περιοχή: Έδεσσα)!
Συγκεκριμένα ζητείται προσωπικό για να εργαστεί ως: ΛΟΓΙΣΤΗΣ , ενώ πρόκειται για εργασία Πλήρους Απασχόλησης.

Ειδικότερα:

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Λογιστή

Περιοχή: Έδεσσα, N. Πέλλας

Αρμοδιότητες:

  • Επικουρικές Λογιστικές Εργασίες (ΕΡΓΑΝΗ)

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε θέση γραμματείας ή σε λογιστικό γραφείο
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Δυνατότητα απογευματινής βάρδιας (14.00-22.00)

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Γνώση Μισθοδοσίας
  • Διαχείριση ΕΡΓΑΝΗ

Παροχές:

  • Μισθός
  • Πενθήμερη εργασία
  • Ωχτάωρη απογευματινή βάρδια (14.00-22.00)
  • Ασφάλιση

ManDynamic

Η MANDYNAMIC δημιουργήθηκε με σκοπό την παροχή υπηρεσιών βελτιστοποίησης της επιχειρηματικής δραστηριότητας, πάντα προς το κοινό όφελος εργαζομένων και πελατών.

Επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας κάνοντας κλικ εδώ:

Περιοχή Νομός: Πέλλα | Διεύθυνση: Έδεσσα

Απασχόληση Πλήρης Απασχόληση

Δίπλωμα Δεν απαιτείται

Στοιχεία Επικοινωνίας
Αναφορά Αγγελίας