Σημαντικό!
Η συγκεκριμένη αγγελία είναι ενεργή για περισσότερες από 15 ημέρες. Επικοινώνησε με τον εργοδότη το συντομότερο, όσο προλαβαίνεις!

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ - ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ

Νέα θέση εργασίας στον νομό: Πέλλα (περιοχή: Έδεσσα)!
Εργοδότης: Κάβα Στραγαλάς.
Συγκεκριμένα ζητείται προσωπικό για να εργαστεί ως: ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ - ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ, ενώ πρόκειται για εργασία Μερικής Απασχόλησης.
Για να μπορέσεις να προσληφθείς, θα πρέπει να έχεις στην κατοχή σου δίπλωμα για Φορτηγό.

Ειδικότερα:
Εταιρεία διανομής ποτών & αναψυκτικών με έδρα την Έδεσσα, ζητεί Διανομέα / Φορτωτή / Εκφορτωτή για την εποχική κάλυψη της θέσης.
Απαραίτητα Προσόντα : • Δίπλωμα Γ’ κατηγορίας (ΠΕΙ + κάρτα ψηφιακού ταχογράφου). • Υπευθυνότητα και αξιοπιστία. • Επικοινωνιακές δεξιότητες. • Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη σε εταιρείες διανομών –logistics.
Αρμοδιότητες: • Η εργασία περιλαμβάνει όλη την διαδικασία διεκπεραίωσης παραγγελιών, από την συλλογή μέχρι και την διανομή των εμπορευμάτων στα τελικά σημεία πώλησης.
Παροχές: • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών • Δυνατότητα εξέλιξης σε μόνιμη θέση εργασίας.
Αποστολή Βιογραφικών στο email : [email protected] , τηλέφωνο επικοινωνίας : 23810 20514.

Χαρακτηριστικά

Εργοδότης Κάβα Στραγαλάς
Περιοχή Πέλλα | Έδεσσα
Απασχόληση Μερική Απασχόληση
Δίπλωμα Φορτηγό
e-Mail [email protected]
Τηλέφωνο 23810 20514
Δημοσιεύθηκε
23 ημέρες πριν
Προβολές
2703+

Άλλες Δυνατότητες

e-Mail Επεξεργασίας

Η υποβολή αίτησης επεξεργασίας της αγγελίας είναι εφικτή μόνον μία φορά ανά 48 ώρες. Συνεπώς, εάν έχει ήδη σταλεί μία αίτηση τις τελευταίες 48 ώρες, ένα σφάλμα θα εμφανιστεί που σημαίνει ότι θα πρέπει να ελέγξεις τα εισερχόμενα e-Mail σου.