Προσοχή!
Η συγκεκριμένη αγγελία δεν είναι πλέον διαθέσιμη στο PellaJobs.gr, καθώς η θέση έχει καλυφθεί. Ελπίζουμε να καταλάβεις..

ΛΟΓΙΣΤΗΣ - ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

Νέα θέση εργασίας στον νομό: Θεσσαλονίκη (περιοχή: Θεσσαλονίκη & Αθήνα)!
Εργοδότης: Epidosis.
Συγκεκριμένα ζητείται προσωπικό για να εργαστεί ως: ΛΟΓΙΣΤΗΣ - ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ, ενώ πρόκειται για εργασία Πλήρους Απασχόλησης.
Δεν απαιτείται να κατέχεις οποιοδήποτε δίπλωμα για να προσληφθείς.

Ειδικότερα:
Η εταιρεία Epidosis αναζητεί να προσλάβει Λογιστή / Λογίστρια για πλήρη απασχόληση στα γραφεία της στην Θεσσαλονίκη & Αθήνα, με 2ετη προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση με τα παρακάτω προσόντα:
Αρμοδιότητες: • Τήρηση απλογραφικών – διπλογραφικών βιβλίων | • Γνώσεις μισθοδοσίας / διαχείριση ΕΡΓΑΝΗ | • Επιθυμητή γνώση φορολογικών δηλώσεων (Ε1,Ε2,Ε3) | • Επιθυμητή γνώση δηλώσεων νομικών προσώπων (Ε3,Ν) | • Διαχείριση CRM | • Διεκπεραίωση φοροτεχνικών εργασιών
Απαραίτητα Προσόντα: • Εμπειρία χρήσης προγραμμάτων EPSILON NET, θα εκτιμηθεί | • Άριστη γνώση Η/Υ | • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες | • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας , προσαρμοστικότητα και οργανωτικές ικανότητες | • Απαραίτητα προϋπόθεση, εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων για άντρες υποψήφιους
Παροχές: • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (αναλόγως προσόντων) | • Εξαιρετικές προοπτικές ανάπτυξης
Inbox: • https://www.facebook.com/Epidosis

Χαρακτηριστικά

Εργοδότης Epidosis
Περιοχή Θεσσαλονίκη | Θεσσαλονίκη & Αθήνα
Απασχόληση Πλήρης Απασχόληση
Δίπλωμα Δεν απαιτείται
Σύνδεσμος (Link) Μετάβαση
Δημοσιεύθηκε
38 ημέρες πριν
Προβολές
824+

Άλλες Δυνατότητες

e-Mail Επεξεργασίας

Η υποβολή αίτησης επεξεργασίας της αγγελίας είναι εφικτή μόνον μία φορά ανά 48 ώρες. Συνεπώς, εάν έχει ήδη σταλεί μία αίτηση τις τελευταίες 48 ώρες, ένα σφάλμα θα εμφανιστεί που σημαίνει ότι θα πρέπει να ελέγξεις τα εισερχόμενα e-Mail σου.