Προσοχή!
Η συγκεκριμένη αγγελία δεν είναι πλέον διαθέσιμη στο PellaJobs.gr, καθώς η θέση έχει καλυφθεί. Ελπίζουμε να καταλάβεις..

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΑΜΕΙΟΥ

Νέα θέση εργασίας στον νομό: Θεσσαλονίκη (περιοχή: Θεσσαλονίκη & Αθήνα)!
Εργοδότης: Epidosis.
Συγκεκριμένα ζητείται προσωπικό για να εργαστεί ως: ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΑΜΕΙΟΥ, ενώ πρόκειται για εργασία Πλήρους Απασχόλησης.
Δεν απαιτείται να κατέχεις οποιοδήποτε δίπλωμα για να προσληφθείς.

Ειδικότερα:
Η εταιρεία Epidosis αναζητεί να προσλάβει Γραμματειακή Υποστήριξη Ταμείου για πλήρη απασχόληση στα γραφεία της στην Θεσσαλονίκη & Αθήνα, με τα παρακάτω προσόντα:
Αρμοδιότητες: • Παρακολούθηση ταμείου επιχείρησης • Έκδοση παραστατικών Proforma & Τιμολογίων σε τακτική βάση • Καταχώρηση παραστατικών σε Ταμειακό Πρόγραμμα και έκδοση αντίστοιχων αναφορών • Αναλυτική παρακολούθηση υποχρεώσεων εταιρίας προς Δημόσιους και Ιδιωτικούς φορείς • Συμφωνία Υπολοίπων πελατών/προμηθευτών • Διεκπεραίωση πληρωμών δημοσίου καθώς ιδιωτικού τομέα • Επικοινωνία με πελάτες για τη παρακολούθηση των εισπράξεων • Χρήση ebanking
Απαραίτητα Προσόντα • Πτυχίο Οικονομικής Κατεύθυνσης οποιασδήποτε βαθμίδας • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας • Καλή γνώση Η/Υ και Microsoft Office • Αξιοπιστία και Δημιουργικότητα • Επικοινωνιακές και Οργανωτικές ικανότητες • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση καθώς και χρήσης λογιστικών προγραμμάτων ЕRP θα Εκτιμηθεί.
Παροχές: • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών • Ευκαιρίες ανάπτυξης σταδιοδρομίας σε ένα δυναμικό και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας • Εταιρικό κινητό • Εταιρικά bonus στελεχών • Συνεχής εκπαίδευση
Inbox: • https://www.facebook.com/Epidosis

Χαρακτηριστικά

Εργοδότης Epidosis
Περιοχή Θεσσαλονίκη | Θεσσαλονίκη & Αθήνα
Απασχόληση Πλήρης Απασχόληση
Δίπλωμα Δεν απαιτείται
Σύνδεσμος (Link) Μετάβαση
Δημοσιεύθηκε
38 ημέρες πριν
Προβολές
885+

Άλλες Δυνατότητες

e-Mail Επεξεργασίας

Η υποβολή αίτησης επεξεργασίας της αγγελίας είναι εφικτή μόνον μία φορά ανά 48 ώρες. Συνεπώς, εάν έχει ήδη σταλεί μία αίτηση τις τελευταίες 48 ώρες, ένα σφάλμα θα εμφανιστεί που σημαίνει ότι θα πρέπει να ελέγξεις τα εισερχόμενα e-Mail σου.