Προσοχή!
Η συγκεκριμένη αγγελία δεν είναι πλέον διαθέσιμη στο PellaJobs.gr, καθώς η θέση έχει καλυφθεί. Ελπίζουμε να καταλάβεις..

Μοιράσου την αγγελία
Δημοσιεύθηκε
49 ημέρες πριν
Προβολές
104681+

Στοιχεία Αγγελίας

Περιοχή Πέλλα | Σκύδρα

Απασχόληση Πλήρης Απασχόληση

Δίπλωμα Δεν απαιτείται

e-Mail [email protected]

Τηλέφωνο 2381 100600

Link Μετάβαση

Νέα θέση εργασίας στον νομό: Πέλλα (περιοχή: Σκύδρα)!
Συγκεκριμένα ζητείται προσωπικό για να εργαστεί ως: ΜΑΓΕΙΡΑΣ, ενώ πρόκειται για εργασία Πλήρους Απασχόλησης.
Δεν απαιτείται να κατέχεις οποιοδήποτε δίπλωμα για να προσληφθείς.

Ειδικότερα:

Η ManDynamic αναζητά Μάγειρα / ισσα για Εστιατόριο

Περιοχή: Σκύδρα, Ν. Πέλλας

Αρμοδιότητες:

  • Παραγωγή pasta, pizza
  • Ψήσιμο κρεάτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές:

  • Ημερομίσθιο
  • Ασφάλιση
  • Πλήρη απασχόληση
  • Απογευματινό Ωράριο

Η υποβολή αίτησης επεξεργασίας της αγγελίας είναι εφικτή μόνον μία φορά ανά 48 ώρες. Συνεπώς, εάν έχει ήδη σταλεί μία αίτηση τις τελευταίες 48 ώρες, ένα σφάλμα θα εμφανιστεί που σημαίνει ότι θα πρέπει να ελέγξεις τα εισερχόμενα e-Mail σου.