Προσοχή!
Η συγκεκριμένη αγγελία δεν είναι πλέον διαθέσιμη στο PellaJobs.gr, καθώς η θέση έχει καλυφθεί. Ελπίζουμε να καταλάβεις..

ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ

Νέα θέση εργασίας στον νομό: Πέλλα (περιοχή: Σκύδρα)!
Εργοδότης: ManDynamic.
Συγκεκριμένα ζητείται προσωπικό για να εργαστεί ως: ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ, ενώ πρόκειται για εργασία Πλήρους Απασχόλησης.
Δεν απαιτείται να κατέχεις οποιοδήποτε δίπλωμα για να προσληφθείς.

Ειδικότερα:
Ø Η ManDynamic αναζητά Προϊστάμενο Τμήματος Εμπορικής Διαχείρισης εκ μέρους Βιομηχανίας Τροφίμων στην Σκύδρα, Ν. Πέλλας. Οι υποψήφιοι είναι απαραίτητο να έχουν τουλάχιστον πέντε (5) έτη προϋπηρεσίας σε τμήμα εμπορικής διαχείρισης, χωρίς απαραίτητα να έχουν περάσει από θέση υπευθύνου και να έχουν πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ κλάδου Οικονομικού, Λογιστικής ή Στατιστικής κατεύθυνσης.
Ø Αρμοδιότητες: Ανάθεση καθηκόντων σε υφισταμένους με σκοπό την ομαλή ροή των εργασιών του τμήματος και όσων επηρεάζονται από αυτό (διαχείριση logistics) | Τιμολόγηση παραγγελιών
Ø Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικών Λογιστικής, Στατιστικής ή συναφών πεδίων | Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε θέση εμπορικού τμήματος (όχι απαραίτητα προϊστάμενος) | Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ (MS Office, MS/Excel, MS/Word) | Καλή γνώση ERP/ Εμπορικών Εφαρμογών (Back Office και Λοιπών Λογιστικών/Λογισμικών Προγραμμάτων) | Θα προτιμηθούν υποψήφιοι με γνώση του ERP Singular (Singular Enterprise) | Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (verbal and written)
Ø Παροχές: Ανταγωνιστικές Αποδοχές | Ασφάλιση | Σταθερό Ωράριο
Ø Αναμένουμε τα βιογραφικά σας! Χρησιμοποιήστε το link για να συνεχίσετε.

Χαρακτηριστικά

Εργοδότης ManDynamic
Περιοχή Πέλλα | Σκύδρα
Απασχόληση Πλήρης Απασχόληση
Δίπλωμα Δεν απαιτείται
Σύνδεσμος (Link) Μετάβαση
Δημοσιεύθηκε
72 ημέρες πριν
Προβολές
2320+

Άλλες Δυνατότητες

e-Mail Επεξεργασίας

Η υποβολή αίτησης επεξεργασίας της αγγελίας είναι εφικτή μόνον μία φορά ανά 48 ώρες. Συνεπώς, εάν έχει ήδη σταλεί μία αίτηση τις τελευταίες 48 ώρες, ένα σφάλμα θα εμφανιστεί που σημαίνει ότι θα πρέπει να ελέγξεις τα εισερχόμενα e-Mail σου.